Podstawowe informacje:

1 5 0

e-konferencje.pl City Hotel City Hotel

City Hotel

  • Województwo: Kujawsko-pomorskie
  • Miejscowość: 85-950 Bydgoszcz
  • Ulica: 3 Maja 6
Wstępna rezerwacja/zapytanie
  • Standard: starstarstarstar
  • Miejsc noclegowych: 336

City Hotel cieszy się dużym zainteresowaniem gości ze względu na doskonałą lokalizację w centrum Bydgoszczy. Stąd wszystkie ważniejsze  punkty miasta są  niemal na wyciągnięcie ręki. Hotel znajduje się w sąsiedztwie parku i Starego Miasta, ważniejszych instytucji i urzędów, dlatego jest atrakcyjnym miejscem dla osób podróżujących służbowo oraz turystów.




                                  

W hotelu czeka na gości 167 pokoi jedno i dwuosobowych oraz 2 apartamenty. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, Tv Sat, Pay TV, telefon, minibar, bezpłatny dostępu do internetu (WLAN).
Do dyspozycji gości jest również siłownia, sauna, jacuzzi oraz salon fryzjerski.
 



          


                                 

Naszych gości zapraszamy do eleganckiej Restauracji 3V6, Tiger Baru a także do klubu nocnego oraz kasyna i salonu gier.

W Restauracji 3V6 serwujemy wyrafinowane dania kuchni polskiej i międzynarodowej, a dźwięki kameralnej muzyki wykonywanej przez profesjonalnych muzyków umilają czas naszym gościom. Tiger Bar znajdujący się w lobby hotelowym oferuje szeroki wybór kaw, koktajli, fantazyjnych drinków, deserów oraz drobnych przekąsek. Na miękkich i wygodnych kanapach można odpocząć, spotkać się w celach towarzyskich lub biznesowych. Na terenie Baru istnieje możliwość korzystania z bezprzewodowego łącza internetowego

 


 

City Hotel to idealne miejsce do organizacji kongresów i konferencji. Dysponujemy 6 nowoczesnymi salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni 855 m2, wyposażonymi w komfortowe meble, nowoczesny sprzęt konferencyjny, audio-wizualny oraz łącza internetowe. Hotel jest w stanie zorganizować konferencję dla 500 osób lub kilka niezależnych konferencji dla mniejszych grup, ponieważ wszystkie sale są przedzielone ruchomymi ścianami. Na parterze możemy połączyć ze sobą sale A, B i C oraz restaurację. Na I piętrze istnieje możliwość połączenia sal D i E. Na IV piętrze znajduje się kameralna sala Panorama, doskonała do przyprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych czy spotkań w niewielkim gronie.




         
         
                                  

Zajmujemy się również organizacją uroczystości o charakterze firmowym i prywatnym. Nasi specjaliści zapewnią profesjonalną oprawę każdego przyjęcia, imprezy okolicznościowej czy bankietu.




 
 

Nazwa Wymiary Układy (ilość miejsc)
SALA A Pow.: 180
Wys.: 2.85
Szer.: 15
Dł.: 12
Kinowy: 150 osób
Podkowa: 60 osób
Klasowy: 100 osób
Więcej
SALA B Pow.: 135
Wys.: 2.85
Szer.: 11.5
Dł.: 11
Kinowy: 120 osób
Podkowa: 40 osób
Klasowy: 60 osób
Więcej
SALA C Pow.: 92
Wys.: 2.85
Szer.: 11.5
Dł.: 9
Kinowy: 100 osób
Podkowa: 30 osób
Klasowy: 50 osób
Więcej
SALA D Pow.: 123
Wys.: 2.85
Szer.: 10.5
Dł.: 12
Kinowy: 110 osób
Podkowa: 40 osób
Klasowy: 50 osób
Więcej
SALA E Pow.: 132
Wys.: 2.85
Szer.: 12.6
Dł.: 11
Kinowy: 120 osób
Podkowa: 40 osób
Klasowy: 60 osób
Więcej
PANORAMA Pow.: 35
Wys.: 2.5
Szer.: 6
Dł.: 5.8
Kinowy: 40 osób
Podkowa: 18 osób
Klasowy: 20 osób
Więcej
Oferta

Informacja: Obecnie brak ofert.

Artykuł

Informacja: Obecnie brak artykułów powiązanych z obiektem.

Dodaj

Informacja: Obecnie nie ma jeszcze opinii.

Możesz ocenić hotel, bądź obiekt konferencyjny w skali od 1 do 5, bądź od razu przejść do pola komentarzy.

Czy lokalizacja obiektu spełniła Pani/Pana oczekiwania? Lokalizację można ocenić w skali od 1 do 5.

Czy obsługa obiektu spełniła Pani/Pana oczekiwania? Obsługę można ocenić w skali od 1 do 5.

Czy wyposażenie obiektu spełniło Pani/Pana oczekiwania? Wyposażenie można ocenić w skali od 1 do 5.

Czy cena była adekwatna do świadczonych usług? W jakim stopniu cena odzwierciedlała poziom usług od 1 do 5.

Czy atrakcje hotelu, obiektu, sali konferencyjnej spełniły Pani/Pana oczekiwania? Atrakcje można ocenić w skali od 1 do 5.

Obiekty konferencyjne | Sale konferencyjne | Artykuły i Poradniki | Dodaj Obiekt/Salę | Reklama | Newsletter | Regulamin | Partnerzy | O nas / Kontakt


City Hotel. Hotel Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie. Posiada 6 sal konferencyjnych.

© 2011 - 2012 Aplit Wszelkie prawa zastrzeżone.