Hotel

Pałac Poledno Sale konferencyjne w Bukowiec

Poledno 2, 86-122 Bukowiec, woj. kujawsko-pomorskie, Polska

Pałac Poledno to elegancki hotel konferencyjny w województwie kujawsko-pomorskim, położony w spokojnym otoczeniu parku i jeziora. Komfortowe zaplecze noclegowe, kilka sal konferencyjnych, restauracja oraz strefa wellness sprawiają, że obiekt dobrze sprawdza się podczas szkoleń, konferencji, spotkań firmowych i wyjazdów integracyjnych.

Pałac Poledno

Sale konferencyjne

6

Największa sala

300 osób

Pokoje hotelowe

62

Miejsca parkingowe

120

Pałac Poledno – obiekt konferencyjny w Bukowiec

Pałac Poledno to hotel położony w miejscowości Bukowiec, w województwie kujawsko-pomorskie. Obiekt oferuje 6 sal konferencyjnych. Największa sala może pomieścić do 300 osób. Dostępnych jest 120 miejsc parkingowych.

Pałac Poledno – hotel, konferencje i wypoczynek w otoczeniu natury

Pałac Poledno to czterogwiazdkowy hotel położony w miejscowości Poledno, w województwie kujawsko-pomorskim. Obiekt wyróżnia się lokalizacją z dala od wielkomiejskiego zgiełku – w otoczeniu zabytkowego parku i jeziora. To miejsce, w którym historyczny charakter posiadłości spotyka się ze współczesnym standardem hotelowym i rozbudowaną infrastrukturą przeznaczoną zarówno dla gości indywidualnych, jak i grup biznesowych.

Hotel oferuje 62 pokoje i apartamenty, dzięki czemu może zapewnić nocleg również uczestnikom kilkudniowych konferencji, szkoleń czy wyjazdów integracyjnych. Do dyspozycji są różne kategorie zakwaterowania – od funkcjonalnych pokoi przygotowanych z myślą o krótszych pobytach po bardziej przestronne pokoje Comfort, rodzinne oraz apartamenty. Dzięki temu łatwo dopasować standard noclegu zarówno do pobytu służbowego, jak i dłuższego wypoczynku.

Konferencje i spotkania biznesowe w Pałacu Poledno

Jednym z ważniejszych elementów oferty obiektu jest zaplecze eventowe. Pałac Poledno udostępnia obecnie 5 komfortowych sal konferencyjnych oraz namiot eventowy, co pozwala organizować wydarzenia o bardzo różnym charakterze – od spotkań zarządu i warsztatów, przez szkolenia i konferencje, po większe imprezy firmowe oraz spotkania integracyjne.

Przestrzenie konferencyjne można wykorzystać zarówno podczas klasycznych prezentacji i wykładów, jak i bardziej aktywnych form pracy zespołowej. Sale wyposażone są w rozwiązania potrzebne podczas wydarzeń biznesowych, takie jak sprzęt do prezentacji, nagłośnienie czy dostęp do Internetu. Dostępność kilku różnych przestrzeni daje też możliwość podzielenia uczestników na mniejsze grupy lub zorganizowania równolegle części warsztatowej i konferencyjnej.

Dużą zaletą Pałacu Poledno jest możliwość przygotowania całego wydarzenia w jednym miejscu. Uczestnicy mogą korzystać z sal konferencyjnych, restauracji, zaplecza noclegowego oraz przestrzeni przeznaczonych na integrację i odpoczynek. Dzięki temu obiekt dobrze wpisuje się w potrzeby organizatorów kilkudniowych szkoleń, konferencji połączonych z kolacją firmową czy wyjazdów typu incentive i team building.

Restauracja, wellness i czas po konferencji

Po zakończeniu części oficjalnej goście nie muszą opuszczać obiektu, aby znaleźć przestrzeń do odpoczynku. Pałac Poledno posiada rozbudowaną strefę wellness, której centralnym punktem jest 15-metrowy basen. Do dyspozycji gości pozostają również jacuzzi, świat saun i grota solna. Takie zaplecze może być ciekawym uzupełnieniem programu wyjazdu biznesowego – szczególnie wtedy, gdy konferencja lub szkolenie trwa kilka dni.

Integralną częścią kompleksu jest restauracja, a ofertę uzupełniają m.in. pub z bilardem oraz Strefa Legend. Na terenie posiadłości znajdują się ponadto nietypowe atrakcje, w tym ekspozycja zabytkowych samochodów oraz wystawa przyrodniczo-etnograficzna. Pozwala to stworzyć program pobytu wykraczający poza standardowy schemat „sala – kolacja – nocleg” i zaproponować uczestnikom również element rekreacyjny lub integracyjny.

Pałac Poledno – konferencja poza miastem

Charakter tego miejsca może szczególnie zainteresować firmy, które zamiast kolejnego spotkania w centrum miasta poszukują spokojniejszej lokalizacji. Otoczenie parku i jeziora sprzyja koncentracji podczas szkolenia, a jednocześnie daje możliwość odpoczynku po intensywnym dniu pracy. W jednym kompleksie można zaplanować część merytoryczną, nocleg, wyżywienie, integrację oraz relaks.

Pałac Poledno to propozycja dla organizatorów, którzy chcą połączyć profesjonalne zaplecze konferencyjne z atmosferą wyjazdu poza miasto. Duża baza noclegowa, kilka różnorodnych przestrzeni eventowych, restauracja, wellness oraz możliwości organizacji czasu wolnego sprawiają, że obiekt może być wykorzystany zarówno na jednodniowe spotkanie biznesowe, jak i rozbudowaną konferencję czy kilkudniowy wyjazd firmowy.

Wyposażenie i udogodnienia

Udogodnienia obiektu

  • ✓ Internet Wi-Fi
  • ✓ Klimatyzacja
  • ✓ Restauracja
  • ✓ Strefa SPA
  • ✓ Basen
  • ✓ Parking

Zapytanie ofertowe

Zapytaj o ofertę obiektu

Podaj termin, liczbę uczestników i rodzaj wydarzenia. Wiadomość zostanie przesłana bezpośrednio do obiektu Pałac Poledno.

Wybrany obiekt

Pałac Poledno

Bukowiec · Kujawsko-pomorskie

Formularz nie stanowi rezerwacji. Dostępność i warunki oferty potwierdza bezpośrednio obiekt.

Sale konferencyjne w obiekcie Pałac Poledno

Porównaj powierzchnię, pojemność i dostępne warianty ustawienia sal.

Sala Sala Balowa w obiekcie Pałac Poledno w Bukowiec

Sala Balowa

Sala Balowa w Pałacu Poledno to reprezentacyjna przestrzeń o powierzchni 484 m², idealna na konferencje, gale, bankiety i duże wydarzenia firmowe. Elastyczna aranżacja oraz możliwo...

Do 300 osób 484 m²
Sala Sala Kolonialna w obiekcie Pałac Poledno w Bukowiec

Sala Kolonialna

Sala Kolonialna w Pałacu Poledno to funkcjonalna przestrzeń o powierzchni 100 m², idealna na szkolenia, prezentacje i spotkania biznesowe. Elastyczne ustawienie oraz możliwość przy...

Do 80 osób 100 m²
Sala Sala Konferencyjna w obiekcie Pałac Poledno w Bukowiec

Sala Konferencyjna

Sala Konferencyjna w Pałacu Poledno to jasna i przestronna sala o powierzchni 160 m², przeznaczona na konferencje, szkolenia i spotkania firmowe. Dzięki różnym wariantom ustawienia...

Do 140 osób 160 m²
Sala Sala Prowansalska w obiekcie Pałac Poledno w Bukowiec

Sala Prowansalska

Sala Prowansalska w Pałacu Poledno to stylowa i kameralna przestrzeń o powierzchni 100 m², idealna na szkolenia, warsztaty i spotkania biznesowe. Jasne wnętrze oraz różne warianty...

Do 50 osób 100 m²
Sala Sala w Spiżarni Pałacowej w obiekcie Pałac Poledno w Bukowiec

Sala w Spiżarni Pałacowej

Sala w Spiżarni Pałacowej to kameralna przestrzeń o powierzchni 80 m², idealna na warsztaty, szkolenia i spotkania zespołowe. Jej dodatkowym atutem jest bezpośredni dostęp do taras...

Do 40 osób 80 m²
Sala Namiot bankietowy w obiekcie Pałac Poledno w Bukowiec

Namiot bankietowy

Namiot bankietowy w Pałacu Poledno to elegancka i elastyczna przestrzeń na bankiety, eventy firmowe i spotkania integracyjne. Może pomieścić do 100 osób i świetnie sprawdza się jak...

Do 100 osób

Zobacz wnętrza, sale konferencyjne i otoczenie obiektu.

7 zdjęć